Długopis PB-970-1

 

 

Wykonany z wysokiej klasy mosiądzu, piękny długopis marki Laban, to uosobienie prostoty i elegancji. Gładka, nieco matowa, chromowana na srebrno powierzchnia korpusu, w piękny sposób kontrastuje z głęboką czernią dodatków. Wykonana z mosiądzu nasadka ozdobiona została dwoma srebrnymi pierścieniami, nawiązującymi kolorystycznie do klipsa, a także serca wiecznego pióra – srebrno-złotej stalówki. To niezwykle eleganckie pióro przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi praktycznej galanterii. Idealny na prezent lub upominek biznesowy.

Zalety długopisu:

- doskonale wyważony

- korpus i nasadka wykonane z wysokiej klasy mosiądzu

- standardowy wkład

 

 Cena: Zapytaj o cenę

powrót na górę

Pióro wieczne PF-970-1

Korpus i nasadka

Piękne, mosiężne pióro marki Laban, będące uosobieniem prostoty i elegancji, zadowoli gusta zwolenników praktycznej galanterii. Gładka, nieco matowa, chromowana na srebrno powierzchnia korpusu, w piękny sposób kontrastuje z głęboką czernią dodatków. Wykonana z mosiądzu nasadka, z charakterystycznym, zaokrąglonym czepkiem, ozdobiona została dwoma srebrnymi pierścieniami. Elementy te nawiązują kolorystycznie do klipsa, a także serca wiecznego pióra – srebrno-złotej stalówki. Pióro marki Laban jest doskonałą propozycją na prezent lub upominek biznesowy.

Stalówka

Ręcznie grawerowana, dwubarwna stalówka wykonana została z najwyższą precyzją z wysokiej klasy stali. Dzięki kontroli na każdym etapie produkcji oraz procesowi toczenia na zimno w czystym metalu, zastosowane w wiecznych piórach marki Laban stalówki charakteryzują się niezwykłą trwałością.

Zalety pióra:

- doskonale wyważone

- korpus i nasadka zbudowane z wysokiej klasy, chromowanego mosiądzu

- ręcznie grawerowana stalówka wykonana z wysokiej jakości stali (produkcja niemiecka)

- możliwe systemy napełniania: naboje lub tłoczek (każde pióro wyposażone w nabój startowy).Cena: Zapytaj o cenę

powrót na górę

Długopis Italia Resin PB 970-6

Długopis marki Laban, ozdobiony wzorem przypominającym jeden z najpiękniejszych kamieni świata – ciemny bursztyn, to propozycja dla wielbicieli funkcjonalności ujętej w piękną formę. Korzystając z doświadczenia jubilerów, od wieków komponujących bursztyn z metalami szlachetnymi, Laban połączył bursztynową barwę korpusu z elementami wykonanymi z najwyższej jakości srebra. Do budowy korpusu pióra wykorzystano wysokiej klasy, włoską żywicę syntetyczną. Matowa nasadka ozdobiona została połyskującymi elementami: klipsem, czepkiem i pierścieniem, na których kunsztownie wygrawerowano nazwę producenta. Długopis marki Laban jest doskonałą propozycją na prezent lub upominek biznesowy.

Zalety długopisu:

- doskonale wyważone

- korpus wykonany z wysokiej klasy, włoskiej żywicy syntetycznej

- nasadka zbudowana ze srebra, próba 925

- standardowy wkładCena: Zapytaj o cenę

powrót na górę

Regulamin i polityka prywatności
TAG: pióro wieczne, długopisy, pióra kulkowe, pióro laban, srebrne pióro, sterling silver, kałamarz, System reklamy Test bibularz linki


Copyright © 2012. All Rights Reserved.
Designed by ArtForceOne Web Design